شرکت مانا تجارت

نماینده رسمی سپیدار سیستم

خانه راهکاران ابری همکاران سیستم

راهکاران ابری همکاران سیستم

 

در سال‌های اخیر «رایانش ابری» به یک فناوری مهم در حوزه فناوری اطلاعات تبدیل شده است. خدمات رایانش ابری در طیف وسیعی از بازارها و صنایع استفاده می‌شود. یکی از مهم‌ترین صنایعی که رایانش ابری در آن رشد قابل توجهی داشته، صنعت نرم‌افزارهای سازمانی است.

 

همکاران سیستم هم‌سو با فناوری‌های نوین، راهکارهای سازمانی خود را بر بستر ابر ارائه داده است. راهکاران ابری، روی سرورهای شرکت همکاران سیستم نصب می‌شود و مشتری بی‌نیاز از خرید سرور و سخت‌افزار، از طریق اینترنت و در بستری امن، به این سرورها متصل شده و از راهکاران استفاده می‌کند. در این روش مشتری نیازی به خرید امتیاز نرم‌افزار ندارد و می‌تواند با پرداخت حق اشتراک متناسب با نیاز خود، از نرم‌افزاری قدرتمند بهره ببرد که مورد استفاده‌ی بزرگ‌ترین شرکت‌های ایرانی است.

مزیت‌های راهکاران ابری

افزایش امنیت اطلاعات به‌دلیل استفاده از سطوح بالای استانداردهای امنیتی

دسترسی در لحظه به اطلاعات سازمان، بدون محدودیت‌های زمانی و مکانی

کاهش هزینه‌‌های استفاده، نگهداشت نرم‌افزار و زیرساخت‌ موردنیاز

سبد محصولی مناسب و کارآمد

سیستم‌های راهکاران ابری

سیستم جبران خدمات راهکاران ابری

 

 

سیستم جبران خدمات راهکاران ابری

 

به‌کارگیری ماژول جبران خدمات، پیچیدگی‌های موجود و سناریوهای خاص سازمان‌ها در محاسبه و پرداخت به کارکنان را به‌خوبی پوشش می‌دهد و دغدغه‌ی پاسخ‌گویی به مدیران داخلی و سازمان‌های قانونی بیرونی را به کم‌ترین حد خود می‌رساند.

سیستم دارایی ثابت راهکاران ابری

 

 

سیستم دارایی ثابت راهکاران ابری

 

ردیابی آخرین وضعیت و کنترل‌های امنیتی بر دارایی‌های ثابت سازمان، کمک می‌کند تا از وجود و بهره‌برداری موثر آن‌ها در سازمان مطمئن شوید. راهکار دارایی ثابت راهکاران، به شما این امکان را می‌دهد تا از وضعیت فیزیکی دارایی و تاریخچه‌ی آن، در هر لحظه از زمان آگاه شوید و بر‌اساس این اطلاعات مدیریت و برنامه‌ریزی کارآمدتری برای بهره‌برداری از آن‌ها داشته باشید.

سیستم تسهیلات مالی راهکاران ابری

 

سیستم تسهیلات مالی راهکاران ابری

 

ماژول تسهیلات مالی امکان ثبت و نگهداری اطلاعات مرتبط با تسهیلات بانکی دریافتی را مهیا ساخته و تمامی فرایندهای مرتبط با حسابداری تسهیلات مالی دریافتی را به همراه گزارش‌های لازم در این حوزه پوشش می‌دهد. فرایندهای دریافت و تسویه‌ی تسهیلات مالی در سازمان‌ها ارتباط تنگاتنگی با حوزه‌ی دریافت و پرداخت دارد. به این دلیل، یکپارچگی‌های لازم در این خصوص بین ماژول تسهیلات مالی و دریافت و پرداخت پیش‌بینی شده است.

 

سیستم دریافت و پرداخت راهکاران ابری

 

سیستم دریافت و پرداخت راهکاران ابری

 

راهکار مدیریت دریافت و پرداخت راهکاران، با ارائه‌ی گزارش‌های کامل از زوایای متفاوت، این امکان را در اختیار مدیران و تصمیم‌گیرندگان سازمان قرار می‌دهد که در کم‌ترین زمان ممکن، بتوانند اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنند.

سیستم انبار راهکاران ابری

 

 

سیستم انبار راهکاران ابری

 

عملیات انبارداری و حسابداری انبار شامل فعالیت‌های مهمی نظیر مدیریت انبار، جانمایی کالا، مدیریت موجودی، ثبت ورود و خروج کالا، قیمت‌گذاری و حسابداری مواد و کالا، مدیریت درخواست‌ها و سفارش‌گذاری، انبارگردانی و… است. به‌دلیل پیچیدگی، تنوع، اهمیت و حجم بالای فرآیندهای انبارداری، هم‌چنین اهمیت بالای موجودی کالا، این فعالیت‌ها جزو نیازهای اساسی بسیاری از شرکت‌های تولیدی و بازرگانی است.

 

سیستم تسهیلات مالی راهکاران ابری

 

سیستم تدارکات راهکاران ابری

 

سیستم تدارکات راهکاران ابری یک راهکار فرایند محور در حوزه مدیریت تدارکات است. این سیستم علاوه‌بر یکپارچگی با ماژول‌های دریافت و پرداخت، انبار و دفترکل، با ایجاد یکپارچگی و انسجام اطلاعات در فرایندهای تامین کالا و خدمات، به مدیران سازمان کمک می‌کند ضمن پاسخ‌گویی به‌موقع به درخواست‌های کالا و خدمات مراکز درخواست‌کننده، سیاست‌های مورد نظر سازمان را در امر خرید اعمال کنند.

سیستم دفتر کل راهکاران ابری

 

سیستم دفتر کل راهکاران ابری

 

راهکار مدیریت دریافت و پرداخت راهکاران، با ارائه‌ی گزارش‌های کامل از زوایای متفاوت، این امکان را در اختیار مدیران و تصمیم‌گیرندگان سازمان قرار می‌دهد که در کم‌ترین زمان ممکن، بتوانند اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنند؛ گزارش‌های کنترلی یا تحلیلی و زمان‌‌محور متعددی که در این راهکار تعبیه شده است، سازمان را در تصمیم‌گیری‌ها، ارزیابی تصمیمات و شیوه‌ی پیش‌بُرد این تصمیمات در هر لحظه از زمان یاری می‌کند.

سیستم فروش راهکاران ابری

 

سیستم فروش راهکاران ابری

 

این ماژول، افزون‌بر یکپارچگی با ماژول‌های دریافت و پرداخت، انبار و دفترکل، انواع فرآیندهای پردازش سفارش مشتری، از ثبت درخواست فروش گرفته تا صدور فاکتور فروش و سند حسابداری را پوشش داده و ضمن بهبود فرآیندهای فروش، هزینه‌ی پاسخ‌گویی به درخواست‌های مشتریان را کاهش و سرعت آن‌ را افزایش می‌دهد.

کاوشگر

 

کاوشگر

 

افزون‌بر ابزارهای متداول گزارش‌سازی، با استفاده از ابزار نوین و پیشرفته «کاوشگر راهکاران»، استخراج اطلاعات مورد نیاز از داده‌های موجود در نرم‌افزارهای راهکاران به‌سرعت و راحتی امکان‌پذیر است. با کاوشگر با چند کلیک، درون داده‌های عملیاتی خود سفر کرده، اطلاعات را کندوکاو کنید و به واقعیت‌های کسب‌وکار خود پی ببرید.